Laenud Nädalavahetusel ja Riigipühadel

Soodsamad laenuandjad kes pakuvad laenu ka nädalavahetusel ja riigipühadel

Picture of UUENDATUD 18. MAI 2024
UUENDATUD 18. MAI 2024

Kirjutas Christopher Tammet. Xlaenu looja, jurist.

LAENUD NÄDALAVAHETUSEL JA RIIGIPÜHADEL

Siin lehel olevad laenud kantakse Teie pangakontole ka nädalavahetusel. Lisasime spetsiaalselt nädalavahetuse laenud ehk laenuandjad, kes teevad nädalavahetusel väljamakseid.

LAENUTAOTLUSELE VASTUS 1-MINUTIGA

Laenutaotluse täitmine võtab keskeltläbi 5 - 10 minutit aega. Pärast seda saate 1-minutiga laenupakkumise. Positiivse laenutaotluse korral kantakse raha kohe välja.

LAEN KÄTTE/PANGAKONTOLE SAMAL PÄEVAL

Siin lehel on laenud, mille saab nädalavahetusel kätte mõne minuti kuni 3 tunniga. Kiirmakse teenuse muudab väljamaksete tegemise niivõrd kiireks.

Elus võib tulla ette hetki, kui on ootamatult ja kiiresti raha vaja. Üks võimalus rahamurede leevendamiseks on laenud nädalavahetusel. Nimelt, siit lehelt leiate laenuandjad, kellelt saate taotleda nädalavahetusel laenu ning kes samuti kannavad ka raha Teile üle nädalavahetusel.

Kõige populaarsem laen, mida nädalavahetusel saab võtta on kiirlaen. Eelmainitud viide viib Teid kiirlaenude juurde, mida saate nädalavahetuse ja riigipühadel taotleda. Samuti kantakse raha üle 1-3 tunni jooksul pärast laenutaotluse kinnitamist. 

Nädalavahetuse laenud on sisuliselt kokkuvõte väikelaenude pakkujatest, kes teevad väljamakseid nädalavahetusel. Vaata pikemalt, mis on väikelaen, kes väikelaenu pakuvad ja milline on soodsaim väikelaen siit.

Laenuandjaid, kes nädalavahetusel ülekandeid teevad, pole palju. Valisime välja soodsamad laenuandjad, kellelt saate nädalavahetusel kiiresti raha kätte.

Soodsamad Laenud Nädalavahetusel

1. Credit24: Laen nädalavahetusel 15 minutiga kätte

Krediidikulukusemäär: ~ 27%
Laenuperiood: 3 – 60 kuud
Vanusepiirang: 18+
Laenusumma: 50 € – 5000 €

laenud nädalavahetusel - laen kätte 15 minutiga (credit24)

Credit24 on suurim krediidivahendaja Eestis. Üks põhjuseid, miks Credit24 on suur ja edukas, peitub selles, et mõeldakse mugavusele ja paindlikkusele. 

Nimelt, Credit24-st saab laenu kätte 15 minutiga (ka nädalavahetusel). Tegu on kõige kiirema laenuandjaga, kes Teile raha üle kannab. Näiteks, on juhtunud ka nii, et raha laekub üle 2 minutiga. Credit24 halb külg? Intress on mõnevõrra kõrgem kui Bondoral.

Loe siit pikemalt Credit24 laenu kohta.

2. Omaraha: Väljamaksed nädalavahetusel iga 3 tunni järel

Krediidikulukusemäär: ~ 23%
Laenuperiood: 1; 2; 3; 6; 12+ kuud

Vanusepiirang: 21+
Laenusumma: 50 € – 2000 €

Omaraha teeb tööajal ja tööpäevadel väljamakseid iga 2 tunni järel. Õhtuti ning nädalavahetusel teeb Omaraha väljamakseid iga 3 tunni järel. Öösiti väljamakseid ei tehta. 

Omaraha konto asub SEB Pangas. Seega, kui ka Teie arveldusarve on SEB Pangas, siis saate üsna kiiresti laenu kätte nädalavahetusel.

Loe siit pikemalt Omaraha laenu kohta.

3. Raha24: Väikelaen nädalavahetusel mõne minutiga kätte

Krediidikulukusemäär: ~ 20%
Laenuperiood: 2 – 60 kuud

Vanusepiirang: 18+
Laenusumma: 100 € – 5000 €

väikelaen nädalavahetusel mõne minutiga kätte (kiirmakse)

Raha24 väikelaen on võimalik võtta kiirmaksega, mis tähendab seda, et laen kantakse Teile nädalavahetusel paari minutiga üle. Kiirmakse võimalust saab kasutada ka riigipühadel. 

Kiirmakse teenustasu on 15 € ja toimib automatiseeritult selliste pankade vahel nagu Swedbank, SEB, LHV ja Coop Pank. Lisaks, Raha24 pakub praegu kampaaniat, mille raames on laenuintress vaid 4%. Kampaania kehtib märtsi lõpuni.

Loe siit pikemalt Raha24 laenu kohta.

4. Monefit: Laen nädalavahetusel kiiresti kätte (kerge saada)

Krediidikulukusemäär: ~ 30%
Laenuperiood: 6 – 54 kuud

Vanusepiirang: 18+
Laenusumma: 50 € – 3000 €

laen nädalavaehtusel kiiresti kätte (monefit)

Monefit pakub laenu nädalavahetusel. Väljamakseid tehakse mitu korda tunnis. Monefit erineb teistest laenuandjatest ka selle poolest, et nende tootevalikus on ka väiksemas summas laenud. Nimelt, Monefiti kõige väiksem pakutav laen algab 50-st eurost. 

Lisaks, Monefiti pangakontod on suuremates Eesti pankades, seega laenu kättesaamisega nädalavahetusel pole probleeme – laen kantakse kiiresti üle. Ka riigipühadel.

Loe siit pikemalt Monefit laenu kohta.

Laenud Nädalavahetusel (tabel)

KOHTLAENUANDJASUMMAKKMLAENUPERIOODVANUSEPIIRANGLAEN KÄTTE
1

RAHA24

100 – 1500€~ 20%2 – 60 kuudAl 1815 minutiga
2

OMARAHA

50 – 2000€~ 23%Al 30 päevaAl 213 tunniga
3

CREDIT24

50 – 5000€~ 27%3 – 60 kuudAl 1815 minutiga
4

MONEFIT

50 – 3000€~ 30%6 – 54 kuudAl 1815 minutiga

Miks pangad ei kanna laenu üle nädalavahetusel ja kiiresti?

Pankade laene ei saa nii kiiresti kätte, kui krediidivahendajate laene. Muide, krediidivahendajad on laenuandjad, kes pole pangad. Neil puudub Finantsinspektsiooni panga-litsents, aga neil on see-eest krediidivahendajate litsents. 

Põhjus peitub selles, et pangad on palju konservatiivsemad ja bürokraatlikumad. Näiteks, siiamaani paljudes pankades vaatavad laenutaotlusi üle inimesed. Krediidivahendajad on aga väiksemad tegijad, mis tähendab, et neil on kergem käia ajaga kaasas ja rakendada modernseid lahendusi.

Tulles tagasi laenutaotluste juurde, siis tihtipeale krediidivhendajate puhul ei vaata laenutaotlusi läbi inimesed, vaid laenutaotluse korral tõmbab arvutiprogramm erinevatest andmebaasidest mõne minutiga laenutaotleja andmed ning võrdeb neid positiivse laenutaotlusega. Kui andmed kattuvad, siis laenutaotleja saab laenu. Selline protsess võib võtta kõigest 1 minuti. 

Laen nädalavahetusel - kuidas saada laen eriti kiiresti kätte?

Kui Teil on vaja laen kiiresti kätte saada, siis mängib enim rolli, kus pangas on Teie pangakonto ja kus pangas on laenuandja pangakonto ning kui tihti tehakse väljamakseid.

Kui Teil ja laenuandjal on pangkontod samad pangas, siis saab laenu nii kiiresti kätte nagu eespool mainitud (sõltuvalt laenuandjast kulub 15 minutit kuni 3 tundi laenu kättesaamiseks).

  • Bondora pangakonto on SEB Pangas
  • Credit24 pangakontod on Swedbankis, SEB Pangas ja LHV Pangas
  • Omaraha pangakonto on SEB Pangas
  • Raha24 automatiseeritud kiirmaksed: Swedbank, SEB, LHV ja Coop
  • Monefiti pangakontod on kõigis suuremat Eesti pankades
 

Järgmine tegur, mis mängib rolli, et laen kiiresti kätte saada on see, kui tihti tehakse väljamakseid.

  • Credit24 teeb väljamakseid 3 korda tunnis (seega neilt saab kõige kiiremini laenu kätte)
  • Bondora teeb väljamakseid iga mõne tunni järel (seega circa 2h on maksimaalne aeg)
  • Omaraha teeb väljamakseid nädalavahetusel iga 3 tunni järel (seega, kui õigel ajal teete laenutaotluse võite isegi kiiremini saada laenu kätte kui 3 tunni pärast).
  • Raha24 teeb kiirmakse mõne minutiga
  • Monefit teeb kiirmakse samuti mõne minutiga
 

Kui Teil pole pangakonto samas pangas, kus laenuandjal, siis ei juhtu ka midagi. Laen makstakse Teile ikka välja. Lihtsalt peate sellega arvestama, et laenu kättesaamine võib aega võtta kuni 1 päev (aga võib ka kiiremini minna ehk samal päeval võite kätte saada).

Viimane nipp, kuidas laen nädalavahetusel kiiresti kätte saada on selline: esitage laenutaotlus enne kella 3 päeval. See on õige aeg, et laenuandjad jõuaks laenu üle kanda ning et pangad vahendaks ülekande.

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Levinumad küsimused koos vastustega leiad: KKK.