Bestcredit

Kas tasub laenata Bestcreditist?

Picture of UUENDATUD 2. JAANUAR 2024
UUENDATUD 2. JAANUAR 2024

Kirjutas Christopher Tammet, Xlaenu looja, jurist.

Kui soodne on Bestcredit võrreldes teiste kiirlaenduega? Mitte väga soodne, sest on võimalik leida tunduvalt soodsamaid kiirlaene. Vaata tabelit parimatest kiirlaenudest värske infoga kiirlaenud lehelt.

Siit lehelt leiad infot Bestcredit laenu kohta ja võrdluse teiste kiirlaenudega.

Küll aga, kui Teid huvitab raha kiiresti kätte saamine ja tahate kõiki kiirlaenupakkujaid näha, siis vaadake laene kiirlaenu pakkujad lehelt.

Bestcredit laen

Bestcredit pakub erinevaid laenusid. Tootevalikus on kinnisvaralaen, ehituslaen, ärilaen, käenduslaen, väikelaen ja reisilaen.

Siin lehel keskendume Bestcrediti väikelaenule, mis on sisuliselt nagu kiirlaen, sest laenu suurus, laenuperiood ja intress on sarnased kiirlaenudele.

Bestcrediti laen on selliste tingiustega:

  • Laenusumma: 200-5000 €
  • Laenuperiood: 3-60 kuud
  • Laenuintress: 40-45% (sõltub summast ja perioodist).

Bestcredit (head omadused)

1. Pakuvad laenu koos maksepuhkusega.

Maksepuhkus on võimalus lükata laenu igakust maksetähtpäeva edasi. Bestcredit pakub võimalust lükata maketähtpäeva edasi 5, 15 või 30 päeva võrra.

2. Laenu on lihtne saada.

Bestcrediti väikelaenu pole väga raske saada. Teisalt, selle arvelt, et laenu on kergem saada on intress kõrgem. Intressist pikemalt juttu järgmises punktis.

3. Minimaalne laenuperiood on vaid 3 kuud.

Lühike laenuperiood on sellepärast hea, et intressi arvestatakse lühema laenuperioodi pealt ning laen tuleb soodsam.

Bestcrediti laenu minimaalne laenuperiood on 3 kuud, mis on hea.

4. Väikses summas laen (alates 200 eurot).

Väikese minimaalne laenusumma juures on see hea, et intressi arvestatakse väiksema summa pealt ning seega intress tuleb väiksem.

Bestcredit (halvad omadused)

1. Kõrge intressimäär (40-45% aastas).

Võrdluseks näiteks pankade (Inbank, Bigbank) väikelaenu intress on circa 10% ja soodsamate krediidivahendajate (Omaraha, Bondora) intress algab 12-st protsendist. Credit24, kes on populaarne krediidivahendaja, pakub intressi alates 20-st protsendist.

Intress 40% kandis on omane kiirlaenule. Näiteks, Smsmoney ja Ferratum pakuvad sellise intressiga kiirlaene ja krediidikontosid. 

Bestcredit (kokkuvõte)

Bestcredit plussid

Bestcredit miinused

Bestcredit Kontakt

Kas võtta Bestcredit laen?

Bestcrediti väikelaenu suurimad plussid on võimalus lükata maksetähtpäeva edasi (kuni 30 päeva) ning see, et laenu on kerge saada.

Miinustest tooks esile selle, et intress on kõrge (40 – 45%). Kui soovite saada kiirlaenu, mis on heade tingimustega nagu väikelaen, siis oleks mõistlikum võtta laen Omarahast või Credit24-st.

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Levinumad küsimused koos vastustega leiad: KKK.