Smsraha krediidikonto

Kas Smsraha krediidikonto on soodsam kui Credit24 või Bondora?

Picture of UUENDATUD 2. JAANUAR 2024
UUENDATUD 2. JAANUAR 2024

Kirjutas Christopher Tammet. Xlaenu looja, jurist.

Käesolev arvustus keskendub laenutootele nimega krediidikonto. Uurime välja, kui hea on SMSraha krediidikonto ning kas krediidikonto on parem valik kui kui kiirlaen või väikelaen. Kui Teid huvitav kiirlaen või väikelaen, siis vaadate kiirlaenud internetist lehelt kõiki laenupakkujaid.

smsraha laen - krediidikonto

Smsraha

Smsraha on loodud 2010. aastal ning kuulub Placet Group OÜ-le. Lisaks kuuluvad sinna ka Smsmoney ja Laen.ee, mis tähendab, et neil on peaaegu identsed laenutingimused.

Saladuskätte all võin etteruttavalt öelda, et Laen.ee tarbimislaenul on kallim lepingutasu, ülejäänud laenuomadused on põhimõtteliselt samad.

Smsraha krediidikonto (head omadused)

Järgnevalt ülevaade Smsraha krediidikonto headest ja halbadest omadustest. Kui Teid krediidikonto ei huvita ja soovita kiirlaenu, siis vaadake siit Smsraha kiirlaen.

1. Krediidikonto kohta on intress hea.

Kõik boonused, tasuta pakkumised ja turundustrikid, mida laenuandjad teevad, on mõttetud, kui nad ei suuda pakkuda head intressi ja krediidikulukusemäära.

Hea intress on võimalikult madal intress. Parim intress on krediidikonto pakkujal, kes pakub krediidikontode turul kõige madalat intressi ja tänu sellele kõige odavamat krediidikontot.

Siin on Eesti krediidikonto pakkujate intressid:
– Raha24: 8,5%
– Credit24: 24%
– Smsraha: 40%
– Smsmoney: 40%
– Laen.ee: 40%
– Monefit: 43%
– Smslaen: 45%
– Creditstar: 45%
– Ferratum: 46%
– Boonuslaen: 46%

2. Lepingutasu puudub.

Nagu ülevalt nähtub, siis Raha24-l on madal intress, aga nad küsivad lepingutasu, mis on 5% väljamakstavalt summalt. Smsmoney ja Credit24 ei küsi lepingutasu, sest neil puudub lepingutasu.

3. Väljamaksetasu puudub.

Väljamaksetasu on tasu, mis tuleb maksta, kui tahad virtuaalkontolt (krediidikontolt) oma isiklikule pangakontole raha kanda.

Smsraha krediidikontol, Smsmoney krediidikontol ja Laen.ee krediidikontolt puudub väljamakset tehes väljamaksetasu.

Ferratumil ja Boonuslaenul puudub väljamaksetasu ainult siis, kui olete uus klient/teete esimese väljamakse. Alates teisest väljamaksest tuleb Ferratumi või Boonuslanu laenulimiiti kasutades maksta 3% väljamaksetasu. 3% arvutatakse selle summa suurusest, mida Te soovite kanda krediidikontolt oma pangkaontole.

4. Pakuvad maksepuhkuse võimalust.

Smsraha krediidikontoga on võimalik võtta 30 päeva maksepuhkust. See tähendab, et saate ühe kuumakse lükata 30 päeva võrra edasi.

Maksepuhkust üldiselt kasutatakse suvel puhkuste ajal ning talvel jõulude ajal, kui raha kulub rohkem.

Maksepuhkust pakuvad veel Smsmoney, Laen.ee, Credit24.

Ferratum, Boonuslaen ja SMSlaen ei paku maksepuhkust.

5. 30 päeva pikkune prooviperiood.

Kui Teile pärast Smsraha krediidikonto avamist ei meeldi krediidikonto või soovite muul põhjusel lepingu lõpetada, siis saate seda teha. Nimelt on Teil 30 päeva prooviperioodi, mille jooksul võite lepingu lõpetada.

Kui Te krediidikontolt raha ei kandnud isiklikule pangakontole, siis on seda eriti lihtne teha. Kui aga kandsite, siis peate väljamakstud summa tagasi kandma  ning siis saate lepingu lõpetada põhjust avaldamata.

Prooviperiood juriidiliselt tähendab seda, et Teil on 30-päevane taganemisõigus. Selline õigus peaks olema kõigi krediidikontodega, aga paljud krediidikonto pakkujad seda ei märgi oma veebilehtedel.

Kes avalikult pakuvad prooviperioodi on: Smsraha, Smsmoney, Laen.ee ning Credit24.

Ferratum, Boonuslaen ja Smslaen ei viita prooviperioodi võimalusele.

6. Esimesed 3 kuud on ilma tagasimakseta.

See tähendab, et kui avate Smsraha krediidikonto, siis esimesed 3 kuud Te ei pea laenu tagasi maksma.

Smsraha (halvad omadused)

1. Bondora, Credit24, Monefit on soodsamad.

Bondora (13,9%), Credit24 (24%), Raha24 (18%), ja Monefit (30%)  pakuvad madalamat intressi ning nende krediidikulukusemäär on soodsam.

Smsraha krediidikonto (kokkuvõte)

Smsraha plussid

Smsraha miinused

Smsraha Kontakt

Lõpetuseks, soodsam on võtta Credit24 või Bondora krediidikonto Smsraha asemel. Neil on parem intressimäär ja tulevad kokkuvõttes soodsamad.

SOODSAIM KIIRLAEN

SOODSAIM VÄIKELAEN

Iga laen on finantskohustus! Enne laenamist veendu, et suudad laenu õigel ajal tagasi maksta. Levinumad küsimused koos vastustega leiad: KKK.